Suche i pękające usta od kilku miesięcy

Witam , od kilku miesięcy mam bardzo suche , pękające usta ( sprawia to ból oraz pieczenie ) dodatkowo pękają kąciki ust . Mam 29 lat a nigdy w życiu nie miałam takiej przypadłości . Usta smaruje kilkanaście razy dziennie witamina a + e - daje to chwilowe ukojenie . Niestety nie umiem sobie z tym poradzić . Pozdrawiam Magda

Prezentowne przez Panią objawy mogą odpowiadać zapaleniu czerwieni wargowej. Proszę o kontakt z dermatologiem celem ustalenia rozpoznania i włączenia odpowiedniego leczenia.