Czym smarować ugryzienia przez pluskwy?

Witam. Czym smarować skórę po rozdrapanych ugryzieniach pluskiew. wiem że to one, ponieważ czasem uda mi się jakąś zabić. moje ręce, nogi , całe ciało jest w okropnych suchych plamkach, które czasem niestety rozdrapuje... proszę Panią o pomoc, ponieważ sam nie potrafię sobie z tym poradzić, Fenistil nie działa, Hydrocortizol/zom również. z góry dziękuję za okazaną pomoc i pozdrawiam.chciałbym dodać że mieszkam w UK i proszę o mail-a z informacją o jakiś maściach , dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Końieczne badaniemlekarskie aby moc zalecić odpowiednie postepowanie. Proponuje udac sie do lekarza pierwszego kontaktu.