Czym żywić 15-miesięczne dziecko?

Wiem jestem mamą 15 miesięcznej dziewczynki. Pediatra nie ma żadnych uwag do stanu jej zdrowia. Ja mam obawy co do jedzonka podawanego dla niej, mianowicie w strachu przed chemia, gmo, antybiotykami czy innymi świństwami moje dziecko karmione jest przede wszystkim obiadkami Hipp i Gerber.Jednak ostatnio naszly mnie obawy czy jeszcze bardziej nie szkodze tym swojemu dziecku. Proszę o pomoc w rozwikłaniu moich wątpliwości

Piotr Pilarski

Zdecydowanie najlepsze są właśnie pod tym względem takie kupione obiadki gdyż w tych firmach są bardzo restrykcyjne normy których się trzymają. Nie ma powodu do obaw.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Stosowanie tego typu żywności powinno być jak najlepiej przebadane i zapewne tak jest. Zawsze może Pani spróbować kupić żywność od rolnika i samemu wykonać tego rodzaju zupki itp.