Czyraki w okolicy pachwin

Witam. Od jakiegoś czasu na moim ciele, w okolicach pachwiny pojawiają się czyraki. Są bardzo bolesne i trudno się goją. Nie mam cukrzycy. Co może być przyczyną? Czy stwardnienie rozsiane sprzyja powstawaniu czyraków? Jak mogę je leczyć?

Najkorzystniej udać się do pracowni bakteriologii i pobrać wymaz z zmian i z wynikiem udać się do lekarza dermatologa.
Pozdrawiam
Iwona Stajkowska