Decidua partik in statusnecrosis haemorrhagica inflammatione

Proszę o pomoc w odczycie wyniku z uwagi na wizytę u ginekologa wyznaczoną dopiero w styczniu 2014r.Decidua partik in statusnecrosis haemorrhagica inflammatione, villi trimestri graviditatis cum fibrosi focali. Jak długo powinnam sie wstrzymać od ponownego zajścia w ciąże.

Witam serdecznie. Tłumaczenie to : Doczena ciążowa z objęta częściowym stanem zapalnym o cechach krwotocznych. Kosmki wczesnociążowe z ogniskowym włóknieniem. Kolejne próby zajścia w ciążę można podejmować po ustaniu stanu zapalnego wywołanego poronieniem. Myślę iż okres 2-3 miesięcy będzie wystarczający.