Decyzja na temat rodzaju porodu a wskazania

Witam, 06.01.2013 roku miałam cesarskie ciecie z powodu wysokie proste stanie glowki, kolejny porod mam przewidziany na 25 grudnia 2015 roku, jaki będzie to porod naturalny czy ze skierowaniem na cesarskie ciecie, od czego to zależy poza stanem dziecka i jego ulozenia? dziekuje za odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Rodzaj porodu zależy od wskazań u dziecka lub u matki. Konieczne jest poznanie większej ilości informacji medycznych aby móc coś więcej powiedzieć konkretnie do Pani .

Aleksander Ropielewski

Nie można tego obecnie stwierdzić, a na pewno ja nie jestem w stanie tego powiedzieć bez znajomości dotychczasowego przebiegu ciąży.