Delikatne bóle podbrzusza, osłabienie i podwyższona temperatura jako wczesne objawy ciąży

Witam, mam następujący problem. Do zapłodnienia mogło dojść między ostatnią niedzielą a workiem przez pominięcie jednej tabletki. W tym momencie mam delikatne bóle brzucha jak przed miesiączka do której jest jeszcze prawie 2 tygodnie, moja temperatura waha się między 37,2-37,6 oraz czuję się osłabiona. Czy to mogą być bardzo wczesne objawy ciąży? Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Mogą, aczkolwiek jest to bardzo mało prawdopodobne, mimo pominięcia jednaj tabletki. Prosze wykonać test ciążowy lub badanie beta hCG w 7-10 dni od stosunku.