Delikatnie wystające krostki na wardze sromowej

Witam Od kilku dni mam dwie malutkie,delikatnie wystające ponad powierzchnie skory jakby krostki na wardze sromowej wiekszej. Nie da się ich wycisnąc,nie bolą po prostu są mimo że wcześniej ich nie było. dodam że biorę Duomox bo jestem obecnie chora, tabletki antykoncepcyjne Cleonita od 1,5 tygodnia do ktorych wrociłam po dłuższej przerwie. Przypominają normalne gruczoły tylko wystające ponad skórę. Czy to coś grożnego? Smaruje je maścią ichtiolową.

Lek. Katarzyna Szymczak

Najprawdopodobniej to gruczoly łojowe, nic groźnego.w razie niepokoju sugeruję kontrolę u ginekologa.
Pozdrawiam