Depresja i zmiany leków

Witam, Mam 36 lat i od 11 lat choruję na depresję z przerwami. Od 5 miesięcy zażywam Rexetin w dawce 20mg ze względu na małą skuteczność leku zmieniam lek na seronil. Moja psychiatra stwierdziła że nie potrzeby robić przerwy między jednym lekiem a drugim tylko odstawić rexetin a na drugi dzień zacząć seronil na początek w dawce 10mg przez 3-4 dni a później 20mg. Moje pytanie brzmi czy można się źle czuć w czasie tej zmiany bo czuję, że nastąpiło lekkie pogorszenie i tak jakby nasiliły się lęki?

Tak można czuć się gorzej podczas zmiany leków. Gorsze samopoczucie powinno ustąpić po dwóch tygodniach. Proszę o wszystko zapytać lekarza psychiatrę, ponieważ to on jest specjalistą od leków i Panią zna jako swoja pacjentkę.