Depresja urojeniowa u mamy

Witam mam Problem z moja Mama jakies 2 lata temu lekarz stwierdzil u mojej mamy depresje urojeniowa wmawia sobie ze nie moze jesc i sie wypruzniac dlatedo sama wklada sobie palce az z tylka idzie krew i robi to gdzie popadnie prosze o pomoc lekarz przepisal jej leki ale ich nie bierze niewiem co mam juz robic na szpital sie nie zgadza bardzo malo wazy je tylko bulki i slodycze napoje litrami ja mieszkam za granica ona jest z mezem i synem alkoholikiem z powazaniem Ewa

Witam,
Myślę że warto rozważyć rozwiązanie przytoczone powyżej. Chciałam.jednocześnie zachęcić do szybkiej reakcji i zadbania o bezpieczeństwo mamy o swoje emocje.
Pozdrawiam
Agnieszka Balicka