Derealizacja i napady

Dzień dobry,moim głównym problemem jest derealizacja, bardzo boję się tych napadów i mam je parę razy w ciągu dnia głównie po przebudzeniu , wieczorem i w nocy , nie mam nad nimi żadnej kontroli.Mam je już od 12 lat z tym że zanim zaczęłam brać leki przeciwdepresyjne były parę razy w roku,wypróbowałam już chyba wszystkie antydepresanty .Od miesiąca przestał pomagać mi Afobam,który był do tej pory moją jedyną ostoją.Pomimo że wychodzę z domu jest coraz gorzej.Czy upadek jako niemowlę miał wpływ?

WItam, zespół depersonalizacji - derealizacji to nieprzyjemne zaburzenie i myślę, że powinna Pani podjąć psychoterapię, a jeszcze lepiej, jeżeli ma Pani w okolicy psychoterapeutę lub psychologa zajmującego się hipnoterapią to radziłbym się do niego udać. Osobiście ja i kilkoro moich kolegów osiągamy skuteczne rezultaty leczęc tę chorobę przy pomocy hipnoterapii.
Pozdrawiam miło