Dieta i postępowanie po zabiegu usunięcia hemoroidów

Dzień Dobry.Jestem tydzień po zabiegu usunięcia hemoroidów w szpitalu,mam pytanie mam dietę a co to za dieta jakie produkty mogę jeść,czy może siadać na taborecie,krześle,łóżku czy jeszcze się wstrzymać,krwawienia dzisiaj nie było,boli jeszcze najgorzej ból jest po oddaniu stolca.Mam robić nasiadówki z kory dębu czy można samemu zrobić tą nasiadówkę,czy dostanę to w aptece.

Magdalena StusiĹska

Tak- kora dębu powinna być dostępna w aptece i taką nasiadówkę można wykonać w domu. W diecie należy przede wszystkim unikać produktów mogących powodować zaparcia.