Dieta przy zażywaniu tabletek antykoncepcyjnych

Dzień dobry. Mam takie pytanie może zabrzmić głupio, ale pewnie każdy sobie myśli co wogule można jeść przy stosowaniu antykoncepcja (nareya). Bo na niektórych innych stronach internetowych są wpisy, że tego nie wolno jeść i nie pić różnych rodzajów napojów. Więc może ktoś mi odpowie na moje pytania co wolno jeść i pić przy stosowaniu antykoncepcja?

Aleksander Ropielewski

Nie ma szczególnych ograniczeń dietetycznych podczas stosowania antykoncepcji hormonalnej.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski