Plamienie w czasie zażywania tabletek antykoncepcyjnych

Od ponad roku zażywam antykoncepcji z powodu wykrycia Pcos. I stosuje zawsze o tej samej porze nigdy się nie zdarzyło mi zapomnieć o zażyciu tabletki ostatnio jestem w nerwach i mam jakieś ataki nagłego gorąca i dziś kupiłam magnez i potas do picia i wypiłam, a potem dziwnym trafem na bieliźnie zobaczyłam śluz z krwią i martwię się Oczywiście, ciążę wykluczam, bo miałam normalnie krwawienie z odstawienia, które wystąpiło 7września, a stosunek miałam dwa tygodnie przed krwawieniem z odstawienia.

Aleksander Ropielewski

Mam za mało danych aby postawić diagnozę odnośnie przyczyny plamienia. Potrzebowałbym przeprowadzić badanie ginekologiczne i uzyskać więcej informacji odnośnie dotychczasowego leczenia i przebiegu choroby.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski