Dlaczegi wypadają mi włosy?

Witam! Mam 22 lata i zmagam się z długotrwałym wypadaniem włosów. Zauważam też często zaczerwienioną skórę głowy. W celu wykrycia przyczyny zdecydowałam się na szczegółową morfologię. Główne odchylenia które mnie zaniepokoiły: DHEA ) 9.53ng/ml (oznaczony jako wysoki-H) Androstendion 3.93 ng/ml Kobiety: 0,3 - 3,3 ng/ml Ferrytyna 17.3 ng/ml anty-TPO 11.87 IU/ml 0 - 35 OB - 2 mm 3 - 15 L Żelazo 135 ug/dl 37 - 145 Proszę o pomoc w zdiagnozowaniu wypadania włosów.

Witam. Przede wszystkim zalecam wykonanie pełnej morfologii krwi oraz ocenę funkcji tarczycy. Wypadanie włosów często wiąże się z anemią lub niedoczynnością tarczycy, Poza tym warto stosować zdrową, bogatą dietę oraz kosmetyki wzmacniające do włosów z tendencją do wypadania. Warto udać się na konsultację do endokrynologa, trychologa ,dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej. Najczęstszym zabiegiem przy wypadaniu włosów jest zastosowanie mezoterapii igłowej skóry głowy w serii.