Dlaczego 3-miesięczne dziecko denerwuje się przy jedzeniu?

Dlaczego maleństwo 3 miesięczne denerwuje sie przy jedzeniu. Karmiony mlekiem matki butelka. Dziecko załapie za jakiś czas na początku nie chce chwytać smoczka. Jak do tej pory jadło bardzo ładnie.

Szanowna Pani, Proszę sprawdzić, czy u dziecka w jamie ustnej nie ma pleśniawek albo innych zmian, które mogłyby powodować dyskomfort podczas chwytania smoczka.. Być może to jest przyczyną zdenerwowania dziecka podczas karmienia. Pozdrawiam, Monika Wysota