Problemy z jedzeniem u 3-miesięcznej córki

Witam. Moja 3miesieczna corka od miesiaca niechetnie je. Karmiona jest od poczatku butelka ale od wspominanego terminu wierci sie, odpycha nogami i kreci glowa na wszystmie strony przy jedzeniu. Smoczek wypycha jezykiem lub go przeklada w buzi na obie strony. Napoczatku ladnie ssie ale po okolo 50 ml zaczyna sie cyrk. Musimy jej robic okolo 3 przerwy zeby skonczyla butelke ale to nie zawsze sie udaje martwi mnie to ze nawet po calej nocy je w ten sam sposob niechetnie a powinna byc wyglodniala.?

Witam, proponowałabym skonsultować się z pediatrą w tej sprawie, może jest to kwestia niewłaściwie dobranego smoczka, który sprawia córce trudności w ssaniu.
Pozdrawiam serdecznie