Dlaczego bardzo bolą mnie nogi w wieku 44 lat?

Witam Mam 43 lata ,pracuje jako szwaczka, Waga moja to 70kg nie wiem czy to ważne ale nie mam nadwagi na nic nie choruje przynajmniej do tej pory,nie przyjmuję rzadnych leków na stałe, a od jakiegoś czasu bardzo bolą mnie nogi od kolan w dół w kostkach w łydkach ,kolana ,ból jest temy taki dziwny, niewiem jak to opisać, od ponad roku mam założona spiralę, wkładkę Kyleena ponieważ miałam bardzo obfite miesiączki,pomyślałam że może to od tego ale byłam z tym u mojej Pani ginekolog i powiedziała że absolutnie nie ,poszłam do internisty, dała mi Pani doktor cyclo 3 Fort ale nie pomaga nogi bolą dalej ,pracować ciężko siedzieć też,nawet jak leżę czy w nocy nogi bolą:( bardzo proszę o odpowiedź Pozdrawiam

Bez badania trudno powiedzieć. Możliwe są zmiany naczyniowe. Wtedy wskazane jest wykonanie usg doppler żył kończyn dolnych. Przyczyną może być także niedobór magnezu i wtedy poprawę może przynieść np. Magne b6 3x 2 tabl dziennie przez 3 tyg. Konieczna jest jednak wizyta u lekarza.