Ból nogi i żylaki oraz czarne zakrzepy

Pracuje jako kucharz I coraz bardziej boli mnie noga na której mam żylaki grubości palców I dziwne czarne zakrzepy czy to jest to dla mnie jakieś zagrożenie

Witam
Bezwzględnie proszę zgłosić się na konsultację do flebologa lub chirurga naczyniowego. Przy Pana stojącej pracy tego typu zmiany grożą otworzeniem się owrzodzenia żylnego. Profilaktycznie jak najszybciej powinien Pan zakupić wyroby kompresyjne i zakłada chociaż na czas pracy. Doustnie proponuję Cyclo-3-Fort 2x1 tabl. Moim zdaniem żylaki jak najszybciej trzeba usunąć.