Dlaczego boli mnie noga w wieku 24 lat?

Witam, Mam problem z lewą nogą od dluższego czasu, choć ostatnio objawy się nasiliły. Od kolana w dół czuje, jakby noga była spięta, nie boli, jest to bardziej takie dziwne uczucie, ciężkie do opisania. Czasami strzelanie w kostce, czasami niekonfortowe uczucie w kolanie, choć te objawy występują rzadko, bardziej doskiera mi to uczucie spięcia, jest bardzo nieprzyjemne. Dodam, że kiedy zakladam buty na obcasie, wlaśnie lewa noga, chwieje się, tak było od zawsze, choc teraz mam wrażenie, ze nawet bez obcasów noga się chwieje. Pije dużo kawy, czy może być to spowodowane złą dietą czy lepszy bylby kontakt z ortopeda, fizjoterapeuta? Jeżeli chodzi o aktywność fizyczną, to jedynie długie spacery, praca raczej w ruchu, wchodzenie na drabine. Bylabym bardzo wdzięczna za odpowiedz.

Jedną z przyczyn może być niedobór magnezu. Wskazana jest wtedy suplementacja np. Magne B6 od 2 do 3 x dziennie po 2 tabletki przez 3 tygodnie. W razie braku poprawy lub pogorszenia, jakichkolwiek objawów niepokojących proszę udać się do lekarza.