Zapytaj lekarza

7 3 9 , 9 9 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dlaczego boli mnie noga w wieku 24 lat?

Witam, Mam problem z lewą nogą od dluższego czasu, choć ostatnio objawy się nasiliły. Od kolana w dół czuje, jakby noga była spięta, nie boli, jest to bardziej takie dziwne uczucie, ciężkie do opisania. Czasami strzelanie w kostce, czasami niekonfortowe uczucie w kolanie, choć te objawy występują rzadko, bardziej doskiera mi to uczucie spięcia, jest bardzo nieprzyjemne. Dodam, że kiedy zakladam buty na obcasie, wlaśnie lewa noga, chwieje się, tak było od zawsze, choc teraz mam wrażenie, ze nawet bez obcasów noga się chwieje. Pije dużo kawy, czy może być to spowodowane złą dietą czy lepszy bylby kontakt z ortopeda, fizjoterapeuta? Jeżeli chodzi o aktywność fizyczną, to jedynie długie spacery, praca raczej w ruchu, wchodzenie na drabine. Bylabym bardzo wdzięczna za odpowiedz.
KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu

Trening na zdrowy kręgosłup

Coraz więcej osób zmaga się z wadami postawy. Wszystko przez siedzący tryb życia. Jeździmy samochodem, potem pracujemy przed komputerem, a nasze plecy cierpią. Sprawdź, jakie ćwiczenia wzmocnią kręgosłup.

Jedną z przyczyn może być niedobór magnezu. Wskazana jest wtedy suplementacja np. Magne B6 od 2 do 3 x dziennie po 2 tabletki przez 3 tygodnie. W razie braku poprawy lub pogorszenia, jakichkolwiek objawów niepokojących proszę udać się do lekarza.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy