Dla mam drętwienie różnych części ciała?

Witam. Proszę o pomoc. Od jakiegoś czasu czyli ok 2 miesięcy odczuwam drętwienia w różnych częściach ciała. Najbardziej występuję w nadgarstkach, jednak jedynie przy poruszaniu lub dotyku, pod kolanem lewej nogi jak również czasami w łydkach, w szyi i podbródku. Rzadziej a nawet bardzo rzadko w dłoniach, stopach, opuszkach palców jednak również się zdarza, a najbardziej w małym palcu lewej dłoni. Choruję na cukrzycę typu 1 od 10 lat i przeczytałam, że może być to neuropatia jednak ja nie czuję przy tym bólu, pieczenia, uczucia gorąca czy zimna. Diabetolog zlecił magne b6 i benfogamme forte, jednak póki co nie odczuwam poprawy może spowodowaną zbyt krótkim spożywaniem leków bo od kilku dni. Dodam, że od marca bardzo wypadają mi włosy, badania na tarczyce wyszły w zakresach normy, elektrolitowe również. Bardzo się martwię, że to coś poważnego, liczę na jakieś wskazówki.

Objawy polineuropatii będącej przewlekłym powikłaniem cukrzycy mogą być bardzo różne. Nie musi być bólu, pieczenia, uczucia gorąca czy zimna, może być tylko drętwienie.

Ze względu na wypadanie włosów warto dodatkowo oznaczyć stężenia żelaza, ferrytyny, witaminy D3, magnezu, witaminy B12 oraz skonsultować swój stan z neurologiem.