Dlaczego bolą ręce po ciąży?

Witam. Zauważyłam u siebie coś dziwnego. Moje ręce, nogi bardzo mnie bolą. Przy najprostszych czynnościach . Mieszkam na 3 piętrze . Nie daje rady wnieść dziecka do mieszkania bo ból jest ogromny . Dziś córka chciała żebym postawiła ja na czymś co było wysoko. Musiałem mieć ręce podniesione do góry Tez bolaly po bardzo krótkim czasie .Przed ciążą byłam bardzo aktywna chodziłam na siłownię na gimnastykę . Czy ciąża i karmienie piersią mogły tak bardzo wyniszczyc mój organizm? Czy w ogóle mogly

Lek. Tomasz Budlewski

Aby moc się wypowiedzieć konieczne jest badanie lekarskie . Proponuje udac się wstępnie do lekarza rodzinnego