W jaki sposób pozbyć się dyskomfortu pod piersią?

Witam, odczuwam dyskomfort pod lewą piersią. Odczuwam takie uczucie ciężkości i łapią mnie w tym miejscu kłucia które odpuszczają po paru sekundach i po jakimś czasie znowu łapią. Ponadto często bolą mnie plecy w odcinku lędźwiowym bądź nieco wyżej i mam wrażenie że bardziej bolą z lewej strony. Dodam że mam skrzywienie kręgosłupa. Bardzo boje się ze to trzustka, czy moje obawy są słuszne?miałam badana krew, amylaza i lipaza w normie. Usg brzucha tez wporządku.

Lek. Tomasz Budlewski

Aby moc się wypowiedzieć konieczne jest badanie lekarskie . Proponuje udac się do lekarza rodzinnegk