Dlaczego niemowlę dużo ulewa?

Witam mam 20 lat, 30 grudnia urodziła się moja córka przez cesarskie cięcie. Mała była karmiona piersią dość szybko przebierała na wadze, lecz od jakiegoś czasu zaczęła ulewać i wymiotować od razu po karmieniu jak i nawet godzinę lub dwie po karmieniu. Praktycznie to co zjadła to wylewało się z niej. Przeszłyśmy na mleko modyfikowane i przestała wymiotować/ulewać po kilku dniach na mleku modyfikowanym spróbowałam małej podać pierś, ale nie zdążyłam schować piersi i wszystko zwróciła.. Po kolejnych dniach dałam jej pierś dosłownie na chwilę i wszystko było dobrze, ale następnym razem była przy piersi dłużej i znów ulała wszystko.. I tu moje pytanie czym to może być spowodowane ?? I czy jest szansa żebym mogła jeszcze ją karmić piersią ?? Baardzo mi na tym zależy. Od porodu moja dieta się nie zmieniła, a problemy zaczęły się po drugim miesiącu.

Jeżeli niemowlę ulewa, ale przybiera na masie ciała prawidłowo, jest poniżej 6 miesiąca życia to tak na prawdę nic się z tym nie robi. Jeżeli nie przybiera na wadze, wymioty są intensywne, chlustające - należy wdrozyć diagnostykę pylorostenozy