Dlaczego boli mnie skóra głowy?

Od kilku lat mam problem z bólem skóry głowy. Dosłownie nie mogę zrobić przedziałka w innym miejscu niż na środku bo po kilku minutach zaczyna boleć mnie głowa, nie ma mowy o jakichkolwiek upięciach czy związaniu włosów(nawet luźno). To trochę tak jakby cebulki włosów musiały być cały czas w jedną stronę skierowane, a kiedy nawet lekko na czubku głowy zmienię przedziałek to boli i piecze. Ciagle chodzę w rozpuszczonych włosach i czeszę delikatna szczotką, nie obciążam włosów wielką ilością odzywek/ masek. Kiedyś działo się tak tylko przy wysokich upięciach.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je. Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych. Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl