Dlaczego ciągle odczuwam zmęczenie?

Witam. Mam taki problem, że jestem cały czas zmęczona. Mimo wysypiania się, dobrego odżywiania, regularnego snu. Również ćwiczę regularnie na siłowni. Od zawsze tak miałam i w sumie bardzo pomagała mi w tym kawa. W tym momencie stało się to na tyle uciążliwe, że nie mogę normalnie funkcjonować nawet mimo picia większej ilości kawy. Bardzo proszę o poradę, co robić i jakie badania wykonać. Dodam, że mam 22 lata i bardzo przeszkadza mi to w życiu codziennym. Z góry dziękuję.

Witam serdecznie,

proszę niezwłocznie udać się do lekarza rodzinnego. Przedstawić sytuację. Należałoby zrobić badania na cukier (glukoza na czczo i po obciążeniu) oraz sprawdzić tarczycę - badanie TSH, FT3 i FT4.to są podstawowe badania a być może lekarz zaleci jeszcze inne.
W razie dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk

Dzień dobry,

proszę się skonsultować z lekarzem rodzinnym - powinna Pani wykonać badania w kierunku tarczycy. Warto także oznaczyć stężenie glukozy we krwi. Dobrym rozwiązaniem będzie też konsultacja dietetyczna - być może mimo wszystko okaże się, że występują u Pan niedobory pewnych składników odżywczych.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga