Dlaczego codziennie odczuwam pieczenie cewki moczowej?
Witam. Przez ostatnie 2 miesiące robiłam 4 razy badanie ogólne moczu. Za każdym razem mam 10 - 15 erytrocytów świeżych wpw, nabłonki płaskie nie liczne, leukocyty nieliczne, bakterie nieliczne a z posiewu moczu wyszło że jest bakteriomocz ale bez określenia konkretnej bakterii.Praktycznie codziennie odczuwam pieczenie cewki moczowej ale nie jest to bardzo uciążliwe. Więcej płynów i pieczenie ustępuje. Od urologa otrzymałam Cipronex (czy jakoś tak) i wyniki się nie poprawiły. Obecnie przyjmuję Levoxa 500 i Uro-Vaxom. Dodam jeszcze że USG robione 4 razy nic nie wykazało . Moje pytanie brzmi czy powinnam pójść do innego specjalisty i szukać przyczyny dalej czy z cierpliwością przyjmować leki przez 3 miesiące (uro vaxom) z nadzieją że to zapalenie? Ginekologiczne wszystko ok.

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Sugeruje Pani przyjmowanie leków według zaleceń. Jeżeli ma Pani wątpliwości, zawsze można skonsultować problem z innym specjalistą. Pozdrawiam!