Dlaczego czuję się pijany?

Witam! Od dłuższego czasu odczuwam dziwne objawy, mianowicie. Kiedy jestem w towarzystwie gdzie jest dużo ludzi czuje się jak bym był pijany , odczuwam tez wtedy ciężkość powiek jak bym zaraz miał zasnąć , gdy w pomieszczeniu jest jasne światło lub święci słońce objawy się potęgują np. na zabawie gdy migają światła czuje sie otepiony. Często boli mnie też głowa w potylicy oraz gdy dłużej stoję odczuwam dretwienie i ból kręgosłupa w odcinku szyjnym. Co mogą oznaczć te objawy? Pozdrawiam!

Do pełnej konsultacji
Rozważyćjaki ogólny stan zdrowia, aktywność codzienna, nastrój, inne problemy ;
Apatia i bóle głowy mogą mieć bardzo różne podłoże!
Wiecej sportu, nauki, pracy ; Zmiana towarzystwa...? Jak używki ??
Do pełnej konsultacji, aby wykluczyc zaburzenia niedoborowe , hormonalne
czy zaburzenia lękowe-depresyjne,
Pozdrawiam