Dlaczego czuję silny, kłujący ból w miejscu po wycięciu wyrostka?

Witam, 3,5 tyg. temu miałam wycinany wyrostek. Cały czas po operacji bardzo dobrze się czułam, kilka dni po operacji odstawiłam leki przeciwbólowe, bo bardzo mało mnie bolało. Dzisiaj byłam na spacerze. Teraz bardzo boli, kłuje mnie w dole brzucha po prawej stronie. Jakie mogą być przyczyny? Proszę o odpowiedź.

KOBIETA ponad rok temu

Dzień dobry!
Takie dolegliwości mogą świadczyć o perforacji w miejscu usunięcia wyrostka robaczkowego albo stanie zapalnym w operowanym miejscu. Powinna Pani czym prędzej udać się na najbliższą izbę przyjęć chirurgiczną.
Z poważaniem