Dlaczego czuję skutki uboczne po Dicoppeg Junior?

Witam ,przyjelam dicoppeg junior (5g). i gardło mi strasznie wyscho ,wspomagam śie mesopral 40mg działa ale jak tylko chce od tego odejść zaczynam śie podduszac .Jestem w szoku to delikatny preparat co śie może dziać.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.