Dlaczego czuję, że coś po mnie chodzi?

Witam.Moj problem pojawił sie już bardzo dawno.Mam wrazenie jakby cos po mnie chodzilo, biegalo,gryzlo mnie.Czuje to tylko wtedy gdy mam ubranie na sobie.Do tego jeszcze swedzenie, najpierw głowy,pozniej całego ciała,rzęs,brwi,pach,nawet miejsc intymnych.Miałam przegladana głowę,wszy brak!Żaden lekarz nie jest w stanie mi pomoc,a ja nie mogę normalnie funkcjonowac.Na nogach mam ślady ugryzień,podobne do komara,tylko mniejsze i przypominajace grudki.Do tego mam caly czas stan podgoraczkowy.Pomocy

Proszę udać się na konsultację do dermatologa lub alergologa, lekarz zbada skórę, jesli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań, przeprowadzi z Panią szczegółowy wywiad i wdroży odpowiednie leczenie.