Dlaczego doskwiera mi problem z bólem pod łopatką występujący po lewej stronie?

Mam 24 lata, od paru miesięcy borykam się po przebudzeniu z tj niedowładem dłoni lub nogi , po paru minutach ustępuje po siłowej walce ruchów, ostatnio doskwiera mi też problem z bólem pod łopadką występujący po lewej stronie tak że nie mogę czasami złapać oddechu czy też sie wyprostować a także mam mrowienie w lewej dłoni a momentami brak czucia.. POMOCY!!!!O czym to może świadczyć i do jakiego lekarza się udać

Witam!
Dolegliwości o zmiennej lokalizacji najczęściej mają podłoże czynnościowe (nerwicowe).
Proponuję badanie neurologiczne, RM głowy, EEG, podstawowe badania laboratoryjne z poziomami cukru, TSH, elektrolitów, hormonów płciowych. Moim zdaniem problem jaki Pani opisała ma podłoże nerwicowe, ale aby skupić się na nerwicy należy wykluczyć sprawy somatyczne, które mogą być dużo poważniejsze.
Pozdrawiam i życzę powodzenia
W. Łuczkowski.