Dlaczego dziecko ma ból oczu i szyi?

Witam, mój 4letni syn niedawno przeszedł chorobę, standardowe przeziębienie, leczone antybiotykiem. Podczas choroby głównym problemem była bardzo wysoka goraczka, czasem leki dostawał częściej nawet po godzinie od poprzedniej dawki. Po dwóch tygodniach od wyzdrowienia gorączka wróciła, nie tak wysoka, ale jednak powyżej 38, lekki katar, czasem kaszlnie, ale płuca czyste.. robiliśmy wymaz z gardła, nic nie znaleziono. Mały ciągle się skarży że boli go z tyłu szyja i oczy., Ciągle pyta czy ma coś w oczku, pod jakim kątem powinniśmy go leczyć. Zrobić morfologie, mocz?

Mgr Ewa Wójcik Psychologia

DZień dobry, proszę sie z tym wybrać do dobrego pediatry.
dr Pilarczyk w Gdyni np. Moze trzeba zrobić dodatkowe badania.
Pozdrawiam