Dlaczego dziecko ma bóle brzucha i nudności?

Witam od dłuższego czasu u dziecka występuje cykliczny bol brzucha nudności oraz bulgotanie w brzuchu. W wynikach poziom Ige wynosi 2013,6 Eozynofile 8.6% i bilurbiryna 2.8 Badania na pasożyty wyszły ujemne Dziecko ma słaby apetyt i chudnie. Jestem odsylana od lekarza do lekarza bez konkretnej diagnozy i leczenia. Prosze o pomoc

Nie napisała Pani w jakim wieku jest dziecko, a to niezwykle istotne. Podwyższony poziom IgE i eozynofili może świadczyć o celiakii. Sugeruję przeprowadzenie diagnostyki serologicznej w kierunku tej choroby lub całkowite wykluczenie produktów zawierających gluten z diety i obserwację reakcji organizmu. Nie należy zapominać o możliwości nietolerancji innych, powszechnie spożywanych alergenów, np. białka mleka.