Dlaczego dziecko ma wzdęcia po żelazie?

Urodziłam córkę w 37 tygodniu.została uznana jako wcześniak i od początku co miesiąc jeździmy do neonatologa który zapisał żelazo. Jednak corka bardzo po nim cierpi i ma straszne wzdęcia gazy itp nie pomaga nic A lekarz podwoił żelazo i nie chce dać żadnego zamienNika. Jak twierdzi trzeba to wytrzymać. Ale jak wytrzymać płacz i cierpienie Dziecko cala dobę. Czy mogę zmienić neonatologa na pediatre prywatnie lub innego neonatologa?

Przyczyną płaczu może być inna. Mogą to być problemy z napięciem mięśni co często zdarza się u wczesniakow. Trzeba odpowiednio nosić i ćwiczyć. Często rodzicom wydaje się że dziecko płacze bo ma kołki a to problemy z napięciem mm. Źle noszenie dziecka jeszcze nasila te problemy