Zapytaj lekarza

1 , 0 3 0 , 3 1 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dlaczego jestem ciągle zmęczona w wieku 18 lat?

Witam od pewnego czasu zalwazylam ze jestem ciągle zmęczona gdy wstaje rano czuje się jeszcze bardziej zmęczona niż byłam , jestem rozdrazniona wszystko mnie denerwuje jestem też nadwrazliwa czasami nie wytrzymuje stresu i płacze zalwazylam tez ze wypada mi dużo włosów nie moge rano zjeść śniadania bo mdli mnie nie jem przez kilka godzin aż poczuje głód A wtedy objadam się .jestem też bardzo blada.Czy to jakaś choroba ?
KOBIETA, 18 LAT 6 dni temu

Jak organizm broni się przed atakiem drobnoustrojów?

Witam serdecznie, opisane przez Panią objawy mogą mieć związek z układem hormonalnym lub z zaburzeniami nastroju. Zaburzenia nastroju również mogą mieć podłoże hormonalne. W związku z tym zachęcam w pierwszej kolejności do wizyty u endokrynologa, który zleci Pani odpowiednie badania krwi i będzie w stanie określić na podstawie wyników i wywiadu czy Pani objawy mogą mieć związek ze zmianami z zakresu układu hormonalnego. Pozdrawiam

0

Dzień dobry Pani,

Dziękuje Pani za kontakt:)

Warto byłoby zacząć od osobistej konsultacji diagnostycznej u Lekarza pierwszego kontaktu, który po wstępnym rozpoznaniu (po zleceniu podstawowych badań) zadecyduje o ewentualnym dalszym postępowaniu.

Z życzeniami dla Pani pozytywnych doświadczeń,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605

Psycholog, trener w zakresie rozwoju osobowości
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy