Dlaczego kolano 3 lata po kontuzji jest spuchnięte?

Witam chciałbym się dowiedzieć ponieważ w 2015 doznałem kontuzji dyslokacji kolana od tego czasu zaczęła się moja przygoda z kolanem. Noga została zagipsowana od stopy po udo. Mam wrażenie że kolano jest spuchniete bardzo często mnie boli dosyć mocno. Zgłaszałem to u lekarza jednak mieszkam w uk i każą mi chodzi na fizjoterapia ale to nie pomaga prawa nogę mogę bez problemu podnieść i wyprostować z tą nie mam takiej możliwości . Mówili proszę jeździć na rowerze chodzić po schoda itd robię to regularnie i nic się nie zmieniło.. Co mam dalej zrobić Ponieważ mam wrażenie że jest coraz gorzej z kolanem

Dyslokację tłumaczę jako "zwichniecie" ! To bardzo poważna sprawa, bo powoduje duże uszkodzenia w stawie. Nie wierzę w skuteczne leczenie gipsem w takiej sytuacji. Ale może to nie było pełne zwichnięcie tylko skręcenie. Brak możliwości podnoszenia to już jednak przede wszystkim słabe mięśnie. 3 lata to szmat czasu, dawno już powinny się mięśnie wzmocnić, nawet jeśli tylko by Pan chodził. Proponuję odwiedzić ojczyznę, zrobimy badania i zweryfikujemy o co chodzi.