Dlaczego korona cyrkonowa się odkleja?

Do lek.specjalisty stom. protetyki. Co może być powodem od cementowania korona cyrkonowej wraz z wkładem k-k z włókna szklanego?Czy można ja od razu ponownie zacementować? Czy można założyć do korzenia nowy wkład k-k (większej średnicy) i dopasować do niego koronę , która wypadła (oczywiście po uprzednim usunięciu starego wkładu k-k, który był złamany)?

Lek. Tomasz Budlewski

A są jakieś dodatkowe choroby ogólnoustrojowe ? Podczas oceny w bezpośrednim badaniu będzie można coś więcej powiedzieć