Dlaczego krwawię w trakcie stosunku?

Witam, Mam 19 lat i gdzieś koło grudnia kochałam się pierwszy raz z moim chłopakiem. Było cudownie, ale gdy później chcieliśmy się kochać kolejny raz, to chcąc zmienić pozycje podczas stosunku poleciała mi krew. I tak za każdym razem było. Dlaczego? Czy możliwe jest to, że nie przebił całkowicie błony? Proszę o odpowiedź.
19 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie,
Bardzo możliwe, że podczas pierwszego stosunku mogło nie dojść do całkowitego przerwania błony dziewiczej. Inną przyczyną krwawienia mogło być naruszenie niezagojonej rany po przerwaniu błony dziewiczej. Nie można również wykluczyć stanu chorobowego jakim jest na przykład nadżerka.
Jeśli problem będzie się powtarzał, konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.