Dlaczego łysienie się nasila?

Witam, mam 20 lat i od 2 miesięcy coraz bardziej łysieje, najbardziej na przedziałku (na środku głowy). Z tego miejsca wyrastają praktycznie same siwe włosy. Czym może być to spowodowane i czy jest to powód do niepokoju?

Dzień dobry Pani,

zalecam zgłosić się na konsultację do lekarza dermatologa, aby mógł zbadać Pani stan skóry głowy i wdrożyć odpowiednie leczenie.

Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Dr Izabela Lenartowicz