Zapytaj lekarza

7 4 2 , 2 8 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dlaczego mam bardzo wysokie ASO?

Witam. Od około 3lat borykam się z problemem bardzo wysokiego poziomu ASO. Przeszłam szereg badań w celu odnalezienia miejsca, w którym znajduje się paciorkowiec. Nie został znaleziony w żadnym miejscu. Regularnie robię badania krwi ze względu na chorobę - Hashimoto. Poziom ASO stale się utrzymuje w granicach 900. Największy poziom, jaki osiągnęło wynosil 1500. Lekarze rozkładają ręce i nie wiedzą z czego wynika moja przypadłość, jednak ja się niepokoje. Może Państwo znają odpowiedź na to, z czego wynika tak wysoki poziom przeciwciał w moim organizmie? Pozdrawiam
KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu

Czynniki ryzyka "świńskiej grypy"

Świńska grypa to choroba wirusowa. Szybko się rozprzestrzenia i może nawet rozwinąć się do rozmiarów epidemii. Obejrzyj filmik i dowiedz się, co przyczynia się do zachorowania na świńską grypę.

ASO świadczy o przebytym, a nie tylko o trwającym zakażeniu paciorkowcowym i może świadczyć o chorobie reumatycznej, która dotyka nie tylko stawów, ale m.in. mięśnia sercowego lub nerek dając bardzo groźne powikłania. Proszę się pilnie skierować do reumatologa.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy