Dlaczego mam bóle głowy mając 43 lata?

Trafiłam na SOR z bólami głowy i żołądka. Zrobiono mi TK głowy. Czy powinnam się niepokoić i podjąć dalsze działania? Lekarz nie udzielił mi żadnych wskazówek w tym względzie. Treść opisu TK: Bez cech krwawienia sródczaszkowego. Mózg i móżdżek bez zmian ogniskowych. Układ komorowy nieposzerzony, bez przemieszczeń. Przestrzenie płynowe przymózgowe zachowane. Zwapnienie w prawej okolicy czołowej, przystrzałkowo, przy blaszce wewnętrznej łuski kości czołowej ok. 8 x 3.5 mm, nie można wykluczyć zwapniałego oponiaka. Piramidy kości skroniowych, wyrostki sutkowate powietrzne.

Nie wiem.... Ważna pełna konsultacja , badanie , jaki stan ogólny, nastrój, sen, inne schorzenia, problemy, stresy ?? Jaki tryb życia; waga, sprawność ogólna, ?? Ważny wywiad, analiza dotychczasowego leczenia, wyników wykonanych badań laboratoryjnych i dobra pełna konsultacja. Opis TK GŁOWY do interpretacji klinicznej, ale z opisu, raczej bez istotnych patologii.
Pozdrawiam i zapraszam