Dlaczego mam bóle głowy od 3 tygodni?

Witam, od 2/3 tygodni pobolewa mnie głowa. To nie jest ciągły ból, raczej pulsujący w różnych miejscach (częściej tył głowy, skronie),bóle w klatce piersiowej. Zauważyłam też wypadające włosy, powiększone migdały. Lekarz pierwszego kontaktu nie stwierdził w tym nic niepokojącego, nie skierował na dalsze badania. Zaczynam się niepokoić, czy udać się do konkretnego specjalisty, jeśli tak to do jakiego?

Proszę obserwować i rozważyć różne przyczyny fizyczne, psychiczne, emocjonalne Jaki stan zdrowia, sen, stresy, inne leki
Konsultacja z neurologiem / telekonsultacja. Pozdrawiam i zapraszam