Dlaczego mam ten ból głowy od 3 tygodni?

Witam. Od około 3 tyg męczy mnie dziwny ból głowy. Nawet ciężko nazwać to bólem. Uczucie jakby zimna lub lekkiego ucisku zawsze występuje z lewej strony głowy. Byłam u neurologa stwierdził, że nie widzi oznak żadnych ubytków i nie ma wskazania na dalsze badania. Jednak nie daje mi to uczucie dalej spokoju, martwię się ze to guz lub coś gorszego. Zastanawiam się czy przyczyną może być np wychodzący aktualnie ząb 8 z tej strony. Czy też np to że wyszłam około msc temu z mokrymi włosami na dwór. Dodam że jestem w 5 msc. Z innych objawow raczej nic nie zauważyłam. Co do wymiotów porannych mam je od poaczatku ciąży codziennie

Możliwe , że bóle głowy są związane z wyrastaniem zęba 8 , " zęba mądrości" ; Jeśli nie będzie poprawy po prostych lekach jak paracetamol, ibuprofen, to koniczna konsultacja, pełna ocena stomatologiczna wskazana;

Konieczna pełna konsultacja neurologiczna, analiza wyników badan i pełny wywiad, dłuższa rozmowa Najważniejszy stan Pacjenta : fizyczny i psychiczny , inne schorzenia, przyjmowane leki, ale też sytuacja życiowa, rodzinna w pracy i w otoczeniu W okresie pandemii obserwuję dużo więcej zaburzeń lękowo-depresyjnych i psychosomatycznych!!

Pozdrawiam i zapraszam na pełną konsultację !!