Jaka może być przyczyna takich zawrotów głowy?

Mój 25-letni syn już drugi tydzień ma zawroty głowy przy odchylaniu głowy do tyłu i przy zmianie pozycji na leżącą. Dopler tętnic szyjnych nie wykazał żadnych zmian. Czeka jeszcze na rezonans głowy i kręgów. Neurolog w czasie badania powiedziała ,że jak się kładł na łóżko to zaobserwowała oczopląs. Jaka może być przyczyna tych zawrotów?

Do dalszej obserwacji, bad MRI głowy Nie odchylac głowy dotyłu Konieczne pełne badaniee Problem na pewno przewlekły i złożony!! .Konieczna pełna konsultacja neurologiczna, analiza wyników badan i pełny wywiad, dłuższa rozmowa Najważniejszy stan Pacjenta : fizyczny i psychiczny , inne schorzenia, przyjmowane leki, ale też sytuacja życiowa, rodzinna w pracy i w otoczeniu ; W okresie pandemii obserwuję dużo więcej zaburzeń lękowo-depresyjnych i psychosomatycznych!! Pozdrawiam i zapraszam na pełną konsultację !!