Zapytaj lekarza

7 3 6 , 5 2 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jaka może być przyczyna takich zawrotów głowy?

Mój 25-letni syn już drugi tydzień ma zawroty głowy przy odchylaniu głowy do tyłu i przy zmianie pozycji na leżącą. Dopler tętnic szyjnych nie wykazał żadnych zmian. Czeka jeszcze na rezonans głowy i kręgów. Neurolog w czasie badania powiedziała ,że jak się kładł na łóżko to zaobserwowała oczopląs. Jaka może być przyczyna tych zawrotów?
KOBIETA, 54 LAT 3 miesiące temu

Przyczyny autyzmu

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu? Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są jego przyczyny.

Do dalszej obserwacji, bad MRI głowy Nie odchylac głowy dotyłu Konieczne pełne badaniee Problem na pewno przewlekły i złożony!! .Konieczna pełna konsultacja neurologiczna, analiza wyników badan i pełny wywiad, dłuższa rozmowa Najważniejszy stan Pacjenta : fizyczny i psychiczny , inne schorzenia, przyjmowane leki, ale też sytuacja życiowa, rodzinna w pracy i w otoczeniu ; W okresie pandemii obserwuję dużo więcej zaburzeń lękowo-depresyjnych i psychosomatycznych!! Pozdrawiam i zapraszam na pełną konsultację !!

Specjalista neurolog. Ekspertka w dziedzinie leczenia migreny oraz przewlekłego bólu głowy.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy