Dlaczego mam drętwienie policzków?

Od pewnego czasu męczy mnie uczucie drętwienia twarzy, głównie policzków i czoła, wzmaga się nieznacznie przy zgięciu podbródka do klatki piersiowej. Ból w czole przypomina ból zatok. Lekarz neurolog zapisał mi Thiogamma 600, ale jest on wskazany przy polineuropatii cukrzycowej, której u mnie nie stwierdzono. Czy jest szansa, że mimo to lek złagodzi uczucie drętwienia?

Problem na pewno przewlekły i złożony!! . Konieczna pełna konsultacja neurologiczna, analiza wyników badan i pełny wywiad, dłuższa rozmowa Najważniejszy stan Pacjenta : fizyczny i psychiczny , inne schorzenia, przyjmowane leki, ale też sytuacja życiowa, rodzinna w pracy i w otoczeniu ; W okresie pandemii obserwuję dużo więcej zaburzeń lękowo-depresyjnych i psychosomatycznych!! Pozdrawiam i zapraszam na pełną konsultację !!