Zapytaj lekarza

7 3 6 , 5 1 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co mam myśleć o tym bólu po operacji?

Witam, 2 lata temu miałem usuwanego guza mózgu (naczyniak jamisty) który pękł i była potrzebna operacja na cito. Od paru dni wraz z bólami głowy (ból podczas dotykania głowy w miejscu pooperacyjnym) ale i nie tylko, ból w górnej i dolnej szczęce w miejscach gdzie miałem wyrywanego zęba oraz leczonego kanałowo zęba (ostatnie pół roku) także po lewej stronie, staje sie bardzo irytujący, żadne leki przeciwbólowe nie działają. Wydaje mi się że po operacji uszkodzono jakiś nerw odpowiadający za lewą strone twarzy. Robie co roku rezonans głowy z kontrastem ale nic lekarze nie widzą niepokojącego. Co robić?
MĘŻCZYZNA, 29 LAT 3 miesiące temu

Pierwsze objawy autyzmu

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są jego pierwsze objawy.

Do PEŁNEJ KONSULTACJI NEUROLOGICZNEJ z poprzednią dokumentacją

Trudno powiedzieć Czasem subiektywne poczucie duszności, związne z niepokojem, lekiem brakiem ruchu; depresją...

Opisane zmiany dyskopatyczne , patologiczna kyfoza kregosłupa szyjnego

Do obejrzenia obrazy MRI! , do interpretacji klinicznej, Sam opis to za mało Jakie inne wyniki?? Jakie objawy, wywiad, schorzenia ??? Do dalszej diagnostyki po pełnym badaniu Pacjentki Opis TK GŁOWY do interpretacji klinicznej!!! Problem na pewno przewlekły i złożony!! . Konieczna pełna konsultacja neurologiczna, analiza wyników badan i pełny wywiad, dłuższa rozmowa Najważniejszy stan Pacjenta : fizyczny i psychiczny , inne schorzenia, przyjmowane leki, ale też sytuacja życiowa, rodzinna w pracy i w otoczeniu ; W okresie pandemii obserwuję dużo więcej zaburzeń lękowo-depresyjnych i psychosomatycznych!! Pozdrawiam i zapraszam na pełną konsultację !!

Specjalista neurolog. Ekspertka w dziedzinie leczenia migreny oraz przewlekłego bólu głowy.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy