Czy to wszystko może być jakoś ze sobą powiązane?

Dzień dobry, Mam 23 lata i wykryto u mnie streptococcus agalactiae. Dostałam antybiotyk Augumentin. Niestety podejrzewam, że miałam to już od kilku lat tyle, że wcześniej nie robiono u mnie wymazu z pochwy... Dopiero po moich prośbach pani ginekolog zrobiła mi wymaz. Do tego mam bóle głowy i kończyn dolnych. Wyskakujące zimna na ustach i miałam zapalenie zatok. czy to wszystko może być ze sobą powiązane ? Mój narzeczony ma na żołędziu białe plamy i pęcherzyki z płynem. Boje się, że też to może mieć. Czy to możliwe, żeby się ode mnie zaraził? I czy nie leczony paciorkowiec może prowadzić do sepsy? Czy potrzebuje innych badań na obecność paciorkowca gdzieś indziej w organizmie?Bardzo się boje. Dziękuję z góry za odpowiedź.

Ważny ogólny stan zdrowia dobre odżywianie wyniki badań Wskazana konsultacja u GINEKOLOGA i UROLOGA, badania moczu, krwi OB CRP, ew posiewy Ważne wzmocnienie odporności / nawracające opryszczki!!!/ Moze zła dieta za dużo cukrów, za mało białaka i witamin Mało sportu i snu ??

Trudno powiedzieć Czasem subiektywne poczucie duszności, związne z niepokojem, lekiem brakiem ruchu; depresją...

Opisane zmiany dyskopatyczne , patologiczna kyfoza kregosłupa szyjnego

Do obejrzenia obrazy MRI! , do interpretacji klinicznej, Sam opis to za mało Jakie inne wyniki?? Jakie objawy, wywiad, schorzenia ??? Do dalszej diagnostyki po pełnym badaniu Pacjentki Opis TK GŁOWY do interpretacji klinicznej!!! Problem na pewno przewlekły i złożony!! . Konieczna pełna konsultacja neurologiczna, analiza wyników badan i pełny wywiad, dłuższa rozmowa Najważniejszy stan Pacjenta : fizyczny i psychiczny , inne schorzenia, przyjmowane leki, ale też sytuacja życiowa, rodzinna w pracy i w otoczeniu ; W okresie pandemii obserwuję dużo więcej zaburzeń lękowo-depresyjnych i psychosomatycznych!! Pozdrawiam i zapraszam na pełną konsultację !!