Jak należy interpretować ten wynik?

Proszę o pomoc w interpretacji. Fluorescencja (prawie) wszystkich jąder neuronalnych w móżdżku, prawdopodobnie z powodu interferencji przeciwciał przeciwjądrowych. . Również fluorescencja na blaszce alba w móżdżku i fluorescencja włókienkowa w pozostałej części móżdżku, szczególnie widoczna wokół komórek Purkinjego, prawdopodobnie spowodowana przez przeciwciała przeciwko mielinie.

DO ANALIZY WYNIKÓW, DO INTERPRETACJI KLINICZNEJ Jakie badanie ??? " Fluorescencja (prawie) wszystkich jąder neuronalnych w móżdżku, prawdopodobnie z powodu interferencji przeciwciał przeciwjądrowych. . Również fluorescencja na blaszce alba w móżdżku i fluorescencja włókienkowa w pozostałej części móżdżku, szczególnie widoczna wokół komórek Purkinjego, prawdopodobnie spowodowana przez przeciwciała przeciwko mielinie. " Inne wyniki Jakie objawy, wywiad, wyniki ??? Problem na pewno przewlekły i złożony!! . Konieczna pełna konsultacja neurologiczna, analiza wyników badan i pełny wywiad, dłuższa rozmowa Najważniejszy stan Pacjenta : fizyczny i psychiczny , inne schorzenia, przyjmowane leki, ale też sytuacja życiowa, rodzinna w pracy i w otoczeniu ; W okresie pandemii obserwuję dużo więcej zaburzeń lękowo-depresyjnych i psychosomatycznych!! Pozdrawiam i zapraszam na pełną konsultację !!