Czy można mieć duszności przy dobrych wynikach badań?

Witam Mam 39l M. Mam od kwietnia tego roku duży problem z dusznościami. Nigdy nie paliłem i zawsze miałem dobrą kondycję. Udałem się do pulmonologa który przepisał mi pulmonide. Kiedy to brałem przez dwa miesiące było tylko gorzej. Przed przepisem leku zrobił mi spirometrie, ekg i kazał zrobić tomografie z kontrastem. Też wszytko wyszło dobrze. Mam oxymeter i robię pomiary. Wszystko też w normie. Mam czasami suchy kaszel i takie chrząkanie. Szczególnie na wieczór i rano. Dziś rano pojawiła mi się krew w plwocinie. Czy może to być rak oskrzeli. Czasami czuję pieczenie w klatce piersiowej. Dodam jeszcze głupotę które zrobiłem w marcu tego roku a mianowicie robiłem sobie takie zabiegu na odporność robiąc sobie wziewy z soku z cytryny inhalatorem elektronicznym. Czy mogło mi to zaszkodzić? Co mam dalej zrobić? Badania krwi, wszytko ok. A teraz mam delikatnie powiększone na węzły na szyi. Jest coraz gorzej. Czy można mieć duszności a wyniki badań w porządku?

Trudno powiedzieć Czasem subiektywne poczucie duszności, związne z niepokojem, lekiem brakiem ruchu; depresją...

Opisane zmiany dyskopatyczne , patologiczna kyfoza kregosłupa szyjnego

Do obejrzenia obrazy MRI! , do interpretacji klinicznej, Sam opis to za mało Jakie inne wyniki?? Jakie objawy, wywiad, schorzenia ??? Do dalszej diagnostyki po pełnym badaniu Pacjentki Opis TK GŁOWY do interpretacji klinicznej!!! Problem na pewno przewlekły i złożony!! . Konieczna pełna konsultacja neurologiczna, analiza wyników badan i pełny wywiad, dłuższa rozmowa Najważniejszy stan Pacjenta : fizyczny i psychiczny , inne schorzenia, przyjmowane leki, ale też sytuacja życiowa, rodzinna w pracy i w otoczeniu ; W okresie pandemii obserwuję dużo więcej zaburzeń lękowo-depresyjnych i psychosomatycznych!! Pozdrawiam i zapraszam na pełną konsultację !!